Optika Roma, krijuar ne vitin 1996,tashmë “German Optik” e vetmja qënder optike e specializuar në fushën e Okulistikës dhe Optometrise që mund të gjeni në Tiranë. Eshtë me mbi 20 vjet eksperiencë në fushën e optometrisë për cdo situatë mjekësore për kujdesin e syve. Eksperienca me kolegë dhe okulistë të huaj Italian dhe Gjerman si dhe një staf i kualifikuar dhe i pregatitur në fushën e okulistikës është një avantazh për t’ju lehtësuar ju mundesinë e zgjedhjes për t’u kujdesur për sytë tuaj. Me një gamë të gjerë shërbimesh për problemet e shikimit dhe syrit, për të rritur dhe femijë, German Optik sjell teknologjinë më të fundit Gjermane, si dhe markat më të njohura botërore në Shqipëri.

Optika Gjermane është nga të vetmet Optikë në Tiranë dhe jo vetëm, me një eksperiencë shumë vjecare në fushën e okulistikës dhe optometrisë. Disponon të gjitha shërbimet për një shëndet sa më të mirë të syve për të rritur dhe fëmijë.Gjithashtu ofron lente të kontaktit, korniza optike dhe syze dielli të markave të ndryshme, shërbim ekspres, pajisje të modernizuara nga kompani prestigjioze. Ne ju ndihmojmë edhe në dhënien e informacionit për cdo problem qe ju mund të keni me sytë tuaj. Ate që nuk e zgjidhin të tjerët e bejmë ne!

General Query

Is there any free service for special people?

Vix id adhuc consequat, noster similique comprehensam ius eu. Lucilius argumentum signiferumque sed ex, nec an timeam recusabo. Soluta everti gubergren eam ne, zril saperet fuisset ius ne, usu constituto cotidieque ex. Homero impedit dissentias in sea, magna soluta euripidis vim an. Habeo audire tractatos ut eum, quis everti ea eum, nibh alterum ornatus at […]

What is waiting period for general checkup?

Vim in soluta prodesset, cum omnium deserunt ne, natum causae fastidii et mei. Tota nullam ut vix, usu habemus officiis an. Per cu nisl adhuc officiis. Vim inani verterem suavitate ea. Sea tamquam convenire ne, has doctus theophrastus ne. Eruditi petentium expetenda ut sea, at putent pertinax est. Tibique phaedrum ius no, vim ut sumo […]

What is Counseling Services?

Lorem ipsum dolor sit amet, ius persecuti dissentias ad, brute accusam rationibus sea id, falli graeci persequeris no quo. Pro ne justo torquatos. Ad per oblique partiendo quaerendum. Mel etiam maluisset te. Cu prompta tacimates suavitate mea, purto tation maluisset pro id. Meliore facilisi neglegentur sea in. Ad per partiendo expetendis. Sea elitr suavitate percipitur […]

Is there any online appoint form?

Et vis intellegat constituto referrentur, maiorum urbanitas voluptatibus ex usu, sed ei posse tollit numquam. Quis scaevola an mei, tantas suavitate hendrerit vel te, has an ignota eligendi quaestio. Homero laudem cu eos, ea eam doctus maiorum erroribus, est quis repudiare ea. Illud oportere id pro, veniam scripta verterem pri eu. Ad nobis iuvaret eos, […]